Ağ Çözümleri

Kablolu Kablosuz Ağ Altyapıları

OYAK Teknoloji ile altyapınızı tasarlayın, 7/24 kesintisiz çalışın…

WAN
Müşterilerimizin geniş alan ağı ihtiyaçları, dünyanın önde gelen üreticileri ile gerçekleştirilen iş ortaklığı anlaşmaları ile sağlanan cihazlar kullanılarak karşılanmaktadır. Türkiye’de mevcut tüm uçtan uca ve Broadband telekom altyapıları (MetroEthernet, LeasedLine, ATM, Frame Relay, G.SHDSL, ADSL, 3G/EDGE/GPRS, uydu v.b.) kullanılarak oluşturulan çözümlerimiz, tasarım aşamasından kurulum sonrası destek hizmetlerine kadar tüm aşamalarda OYAK Teknoloji güvencesinde sağlanmaktadır.

LAN
Müşterilerimizin Yerel Alan Ağı ihtiyaçları, dünyanın önde gelen üreticileri ile gerçekleştirilen iş ortaklığı anlaşmaları ile sağlanan cihazlar kullanılarak karşılanmaktadır. Uygulanan çözümlerde sadece LAN cihazları (switch, bridge v.b.) kurulumu değil, LAN kablolama altyapısının kurulması, LAN yapısının yönetimi, LAN erişim güvenliği ve LAN’da saklanan kritik bilgilerin güvenliğinin sağlanması gibi kurum verilerinin korunmasına yönelik çözümler de sunulmaktadır.

WIRELESS
Kablosuz erişim teknolojilerinin kullanımı gerek kurum yerel alan ağlarında, gerekse ücretli veya ücretsiz olarak sunulan Wifi/3G erişim teknolojileri yardımı ile son kullanıcı internet erişimlerinde hızla yaygınlaşmaktadır. OYAK Teknoloji , kurumların yerel erişim ağlarında ihtiyaç duydukları wireless ağların tasarımını ve gerekiyorsa mevcut kablolu yerel ağ altyapısı ile entegrasyonunu sağlayarak tüm OYAK Teknoloji hizmetlerinde olduğu gibi yönetim ve destek hizmetlerini vermektedir.