Yazılım

Özel Yazılım Geliştirme

Yüksek Bedelle Aldığınız Bir Paket Programı Kullanamadığınız Veya İşleri Daha Da Zorlaştırdığı İçin Kullanmaktan Vazgeçtiğiniz Oldu Mu?

Konusunda uzman yazılım ekibimiz, "Terzi Usulü (Tailor Made)" yaklaşımı ile kurumunuzun uygulama ihtiyaçlarına özel çözümler tasarlar ve hayata geçirir.

İş hedeflerinizde başarılı olmak için şirket yazılımlarınızın kolay kullanılabilir, yüksek performanslı, uyumlu ve güvenli olması gerekir. Siz kendi ana işinize odaklanırken, OYTEK ihtiyacınız olan Özel Yazılım Geliştirme çözümünü sizin için tasarlar ve hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Bir proje sıfırdan geliştirilebilir ya da hazır bir çözüm şirketin ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilir; ancak her iki durumda da OYTEK, belirlenen bütçelere ve ihtiyaçlara cevap veren projeleri zamanında teslim etme garantisi vermektedir.

Uzman Kadro
Konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla OYTEK yazılım ekibi özel projelerinizi hayata geçirmekten memnuniyet duyar.

Destek Hizmetleri
Satış ve Satış Sonrası destek hizmetleriyle öncüdür.

Farklı Anlayış
Gelişen ve değişen ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için birlikte çalışarak,gereksinimlerinize uygun çözümler geliştiriyor ve kullanım odaklı projelerimizi yaygınlaştırıyoruz.

Kalite
Projelerimiz planlanan bütçe ve özelliklerde tamamlanarak yüksek standartlarda hatasız olarak teslim edilir.