Sistem

Sanallaştırma

Sanallaştırma ile Verimi Artırıp Tasarruf Sağlayın, Sistem Bağımlılıklarını Ortadan Kaldırın.

OYTEK, sanallaştırma çözümleriyle donanım ihtiyacını azaltarak; ilk yatırım, yer ve enerji maliyetlerinde tasarruf sağlıyor.
OYTEK Sanallaştırma Çözümleri ile;
  • Kurumlar için kritik hale gelmiş açık bir bilgi işlem platformuna sahip olmak,
  • Bir donanım markasına bağlı kalmamak,
  • Projelerde anlık kaynak ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak,
  • Merkezi bir yönetime sahip olmak, mümkün hale geliyor.

Sunucu Sanallaştırma
Işletim sistemi ve uygulamaların fiziksel ortam bağımlılıkları ortadan kalktı, evrim geçirdi. Buluta giden yolda ilk adım...

İstemci Sanallaştırma
Yıllardır kullandığımız bilgisayarlara bağımlılığımız hala devam ediyor. Verilerimiz risk altında, bilgisayarımız arızaya açık, kurumsal yerilerimizin yedeklenmesi, taşınması ve erişimi sorun olmaya devam ediyor. İstemci sanallaştırma ile her tür cihazdan, her zaman ve her yerden kurumsal ağınıza erişim.

Uygulama Sanallaştırma
Uygulamalarınız, ayarlarınız ve verileriniz siz hangi bilgisayarda çalışırsanız orada. Uygulamalarınızı kurmak, güncellemek ve kaldırmak için projeler geliştirmek yok. Sürüm çakışmaları, uyumsuzluklar yok. Anlık kullanım raporları ile gereksiz lisans maliyetine son. Merkezi yetkilendirme ve merkezi denetim.

Oturum Sanallaştırma
x86 tarafındaki ilk ve en eski sanallaştırma teknolojisi. Her yerden, her cihazdan kolay erişim. Uygulamalarınız, ayarlarınız ve verileriniz güvende. Optimum bant genişliği kullanımı. İnternet üzerinden güvenli erişim.