Güvenlik Çözümleri

NAC (Ağ erişim kontrolü)

AĞ ERİŞİM KONTROLÜ

Ağ güvenliğini korumak için tek bir yöntem yeterli değildir. Bunun yerine, şirketinizin kaynaklarını korumak için farklı yöntemler kullanılması önerilir. Bir çözümde meydana gelebilecek aksaklıkta, diğerleri ayakta kalarak şirketinizi ve verilerinizi, çeşitli ağ saldırılarına karşı korur.
 

Yerel Ağ Erişim Kontrolü (NAC):

NAC çözümü ile kullanıcıların şirket kaynaklarına yetkisiz erişimlerini ve zararlı yazılımların yerel ağınıza girmesini engelleyebilirsiniz. Kurumsal Güvenlik Politikalarınızın uygulanmasını kolaylıkla denetleyebilirsiniz. OYAK Teknoloji olarak bu konuda değişik seçeneklerde anahtar teslimi çözümler sunmaktayız.
 

Geniş Alan Güvenli Erişim (VPN) :

VPN çözümü ile internet üzerinden şifreli ve güvenli veri iletişimini sağlayabilirsiniz. Kiralık hatlar (leased-line) gibi güvenli, kolay yapılandırılabilir ve kiralık hatlardan çok daha düşük maliyetlidir. Intranet yardımıyla şirketler arası ya da şirketiniz ile şubeleriniz arasında veri iletişimini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. OYAK Teknoloji olarak geniş alan güvenli erişim konusunda değişik seçeneklerde çözümler sunmaktayız.
 

Kablosuz Ağların Güvenliği :

Kablosuz ağınıza erişimi denetleyerek, çalışanlarınızın ofis içinde veya farklı katlar arasında bağlantıları kesilmeden en güncel kaynaklara güvenli bir şekilde, yalnızca izin verdiğiniz kişilerin erişmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca misafirleriniz için kullandığınız kablosuz ağların da denetimini yapabilir, loglayabilir ve istediğiniz güvenlik standartlarını uygulayabilirsiniz. OYAK Teknoloji olarak kablosuz ağlarınıza özel, erişim denetimi konusunda değişik seçeneklerde çözümler sunmaktayız.